بنگاه لوکس! آکادمی خرید و فروش دامنه

آگهی فروش دامنه

بنگاه لوکس! این امکان را به شما میدهد تا در کمترین زمان ممکن آگهی فروش دامنه خود را ثبت کنید و یا برای خرید دامنه مورد نیازتان با فروشنده ارتباط برقرار کنید و با استفاده از درگاه خرید امن دامنه ، پرداختی مطمئن داشته باشید. ثبت آگهی دامنه اینترنتی در لوکس کاملا رایگان بوده و بدون هیچگونه محدودیتی در بنگاه و فروشگاه شخصی شما نمایش داده خواهد شد.

خرید امن دامنه

یکی از مهمترین دغدغه های خریداران دامنه های اینترنتی ، عدم اطمینان به روش سنتی خرید دامنه و فروش دامنه است. در روش سنتی ، خریدار پس از تماس با فروشنده ، هزینه را واریز کرده و کد انتقال را دریافت میکرد که این روش موجب کلاهبرداری های بسیاری شده بود. در روش نوین خرید امن دامنه بنگاه لوکس، تنها زمانی هزینه پرداختی به فروشنده داده میشود که دامنه با موفقیت در شناسه شما نشسته باشد .

بنگاه لوکس چه کمکی در خرید دامنه و فروش دامنه به شما میکند

بنگاه لوکس چه کمکی در خرید دامنه و فروش دامنه به شما میکند
تجارت خرید دامنه و فروش دامنه یکی از پر رونق ترین کسب و کارهای آنلاین است که اشخاص زیادی در این زمینه در حال فعالیت هستند . در این مقاله درباره نحوه فعالیت و چگونگی آسانتر شدن خرید دامنه و فروش دامنه توسط بنگاه لوکس صحبت خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که ما در لوکس ، چگونه میتوانیم این امر را برای شما راحت تر کنیم . در ابتدا لازم به ذکر است که ثبت آگهی فروش دامنه کاملا رایگان است .
709 بازدید سه‌شنبه, 16 اسفند 1401

این مقاله به موارد زیر اشاره دارد :

  1. فروش سریع دامنه در بنگاه لوکس.
  2. خرید دامنه از بنگاه لوکس.
  3. تاثیر بنگاه لوکس بر تجارت دامنه شما.
  4. دامنه های آزاد شده.

 

تاثیرات فروش دامنه در بنگاه لوکس

اگر ده ها یا صد ها دامنه در پنل های ثبت دامنه تان و یا نمایندگی های ثبت دامنه دارید و هر روز به تعداد آنها افزوده میشود! دریغ از اینکه بتوانید آنها را بفروش برسانید! باید بدانید که شما در این تجارت شکست خورده اید اما هنوز تمایل دارید که فقط دامنه رند و خاص را خریداری کنید و آنها را بایگانی کنید . بایگانی کردن تمام دامنه ها کاری بسیار اشتباه است! بهتر است اقدام به فروش برخی از آنها کنید تا بتوانید چرخه کسب و کارتان را فعال نگه دارید . 

تاثیرات فروش دامنه در بنگاه لوکس

برای فروش دامنه هایتان دو راه اصلی وجود دارد :

  1. تهیه هاست و ایجاد یک صفحه اختصاصی برای فروش هر دامنه
  2. انتشار آگهی فروش دامنه در بنگاه لوکس

مورد اول ، روش سنتی فروش دامنه است که مهمترین عیب آن این است که دامنه شما تنها زمانی در دید خریدار قرار میگیرد که بخواهد آنرا ثبت کند! سپس متوجه شود که شما قبلا آنرا ثبت کرده اید و برای دیدن فعال بودن یا نبودن دامنه، آنرا در مرورگر تایپ کند. این روشی است که احتمال فروش دامنه را بسیار بسیار پایین میآورد . 

مورد دوم، روشی است که به شما این امکان را میدهد که دامنه تان را آگهی کنید و در یک بنگاه تخصصی خرید دامنه و فروش دامنه آنرا منتشر کنید. بنگاهی که کاربران فقط برای خریدن یا فروختن دامنه هایشان به آنجا می آیند . بنگاه لوکس بصورت کاملا رایگان کار بازاریابی فروش دامنه شما را انجام میدهد تا بجای بایگانی شدن دامنه هایتان در پنل های نمایندگی و ثبت دامنه ، در معرض دید هزاران دومینر ، وبمستر ، مدیر و اشخاصی که تمایل به راه اندازی وب سایت دارند قرار گیرد . 

در بنگاه لوکس، این امکان در اختیار شما قرار داده شده است تا یک فروشگاه اختصاصی دامنه با نام کسب و کار خودتان داشته باشید و علاوه بر دسترسی آسان به تمام جزئیات هر دامنه ، امکان قرارگیری در لیست دامنه های آگهی شده فراهم شده است تا سریعتر و با قیمتی که مدنظرتان هست دامنه را بفروش برسانیم . 

 

خرید دامنه در بنگاه لوکس

قطعا پیدا کردن دامنه مناسب برای شروع کسب و کار ، کاری سخت و زمان بر است . من شخصا در این یک دهه با همین مشکل مواجه بوده ام و گاها دامنه ای که قصد انتخاب آن برای کسب و کارم را داشته ام بدرستی نتوانسته ام انتخاب کنم و همین امر باعث ضرر های متنوع مالی و زمانی شده است . اما بنگاه لوکس این امکان را به کاربران خود میدهد تا با فیلتر جستجو هوشمند و دسته بندی های مختلف ، امکان انتخاب دقیق تری نسبت به گذشته برای خرید دامنه و انتخاب نام مناسب کسب و کارتان داشته باشید . 

با مراجعه به صفحه دامنه های آگهی شده ، میتوانید لیست هزاران دامنه ای که برای فروش آگهی شده اند را مشاهده کنید و برای فروشنده قیمت پیشنهادی ارسال کنید و یا با وی برای خرید دامنه تماس بگیرید . راهی ساده که میتواند از ضرر های احتمالی که شخصا در گذشته متحمل شدم را شما دیگر تجربه نکنید . 

روش دیگر برای پیدا کردن دامنه ، استفاده از دامنه های آزاد شده است که در انتهای مقاله به آن پرداخته ایم . 

 

تاثیر بنگاه لوکس در تجارت دامنه شما

خلاصه کلام ، بنگاه لوکس بازاریابی و فروش دامنه شما را انجام خواهد داد!

همین یک جمله کوتاه میتواند دقیقا مسیر و هدف ما را نشان دهد . بنگاه لوکس دقیقا خود فروش است که با روش آگهی کردن دامنه و تبلیغات برای فروش هر دامنه رند و خاص ، پیاده سازی شده است.

آگهی دامنه های طلائی و آگهی دامنه های ویژه شده ، علاوه بر نمایش متفاوت در بنگاه، بصورت اختصاصی در تمام شبکه های اجتماعی لوکس و همچنین از طریق ایمیل برای تمام کاربران بنگاه ارسال خواهد شد که با عث فروش بهتر و سریعتر دامنه خواهد شد. علاوه بر این روش ، با تبلیغات بنری در رسانه های مختلف ، روزانه بازدیدکنندگان و علاقه مندان بیشتر را به بنگاه لوکس دعوت میکنیم تا بتواند تاثیر مثبتی بر فروشگاه های ایجاد شده و دامنه های درج شده داشته باشد . 

 

دامنه های آزاد شده :

در بخش خرید دامنه در بنگاه لوکس به مبحث چگونگی خرید و پیدا کردن دامنه در بنگاه پرداختیم و در این بخش به روش دوم جهت پیدا کردن دامنه مناسب برای کسب و کار میپردازیم.

استفاده از دامنه های آزاد شده به شما  این امکان را میدهد تا از بین هزاران دامنه منقضی شده  دامنه مورد نیازتان را پیدا کنید و نسب به ثبت آن اقدام کنید . اگر دقیقا نمیدانید که چه دامنه ای مد نظرتان هست میتوانید از فیلتر های موجود در صفحه استفاده کنید. این فیلتر جستجو ، راهنما شما برای پیدا کردن دامنه مورد نیازتان خواهد بود .

در بخش دامنه های آزاد شده بنگاه لوکس ، به شش دامنه اصلی ir, com, net, info, org ,biz پرداخته ایم که روزانه در مجموع بیش از 3000 دامنه در این صفحه لیست میشود . 

 

امیدوارم که در بنگاه لوکس بتوانم همراه خوبی برای فروش دامنه و یا خرید دامنه مناسبتان باشم . 

ارادت، محسن محمد

تازه های آکادمی

گنجینه دامنه های آزاد شده 3 حرفی

گنجینه دامنه های آزاد شده 3 حرفی

در شرایط کنونی، خرید و فروش دامنه های سه حرفی میتواند روند تجارت دامنه شما را تغییر دهد . در حال حاضر چنین دام...

13 دامنه رند و پیشنهادی برای خرید دامنه | رند XD شماره 4

13 دامنه رند و پیشنهادی برای خرید دامنه | رند XD شماره 4

از زمانیکه اقدام به معرفی دامنه های رند منقضی شده کرده ام، بازخورد خوبی از برخی دوستان در رابطه با این نوع پست...

چگونه دامنه رند و خاص مناسب کسب و کارمان پیدا کنیم

چگونه دامنه رند و خاص مناسب کسب و کارمان پیدا کنیم

شاید این جمله را از برخی کارشناسان ثبت دامنه و یا دامینرها شنیده باشید که بهتر است دامنه رند را خریداری کنید....

دامنه رند و دامنه خاص منقضی شده | رند XD شماره 3

دامنه رند و دامنه خاص منقضی شده | رند XD شماره 3

در این سری از شماره رند XD شماره 3 با یک تفاوت هیجان انگیز نسبت به شماره های قبلی در خدمتتان هستم تا 38 دامنه...

پیدا کردن و خرید دامنه رند و خرید دامنه خاص ir

پیدا کردن و خرید دامنه رند و خرید دامنه خاص ir

خرید دامنه رند این امکان را به شما میدهد که در این تجارت پر فراز و نشیب یک سر و دست از بقیه رقبا جلوتر باشید....

افزایش دامنه های منقضی شده بعد از افزایش تعرفه تمدید و ثبت دامنه ir

افزایش دامنه های منقضی شده بعد از افزایش تعرفه تمدید و ثبت دامنه ir

از ابتدای اردیبهشت سال 1402 شاهده افزایش تعرفه ثبت دامنه ir و هچنین تمدید دامنه ir بوده ایم که این افزایش تغیر...

محسن محمد تولید کننده پلتفرم های تخصصی کسب و کار و برنامه نویس ایده های استارتاپی.
اسکریپت خرید و فروش دامنه نسخه 1.0 | طراحی سایت | برنامه نویسی سایت